HomeAndroid Wdrożenia - RC Cloud

Dlaczego Android?

Android został skonstruowany głównie z myślą o urządzeniach mobilnych z ekranem dotykowym jak smartfony czy tablety. Pozawala użytkownikom intuicyjnie zarządzać urządzeniem mobilnym dzięki intuicyjnym gestom imitującym konkretne ruchy jak np przeciąganie, stukanie czy chwytanie. Dodatkowo poza urządzeniami mobilnymi Google implementuje system Android w oprogramowaniu do telewizorów, samochodów czy smartwatchy, z których każdy posiada unikalny interfejs.

System Android jest niezwykle populary, liczba osób z niego korzystająca stale się zwiększa, co powoduje że mamy również ogromny dostęp do różnych aplikacji o oprogramowania pisanych pod kątem tego systemu. Sklep Google Play oferuje nam ogromną ilość aplikacji z których wielka część jest całkowicie darmowa.

Główne zalety systemu Android

Wybór telefonu

Android zapewnie wiele wariantów telefonów które możemy zakupić z tym właśnie systemem, od drogich flagowych egzemplarzy po dużo tańsze alternatywy. Ogromna część firm na całym świecie produkuje urządzenia właśnie oparte o system Android. Możemy między innymi wymienić takie jak: Sony, Samsung, HTC, Xiaomi czy ostatnio nawet Nokia.

Sklepy z aplikacjami

Jest niezliczona ilość darmowych aplikacji które możesz zainstalować na telefonie z Androidem, za pomocą stron takich jak Google Play, Aptoide czy Amazon. Proces instalacji aplikacji jest niemal całkowicie automatyczny co sprawia że android jest bardzo przyjazny dla użytkownika.

Otwarty System

Android jest systemem otwartym, który pozwala ci na personalizację swojego sprzętu przez integracje go z zewnętrznym oprogramowaniem.

Przyjazny Google

Android jest systemem stworzonym przez Google, co oznacza, że praktycznie wszystkie oparte o niego smartfony można bardzo łatwo zintegrować z najbardziej popularnymi serwisami takimi jak GMail, Google Reader, Google Docs czy Hangouts.

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858