HomeAngular Wdrożenia - RC Cloud

Angular to nasze ulubione rozwiązanie do budowy frontendu aplikacji. Połączony z Symfony jako silnik backend pozwala nam tworzyć rozbudowane, wielojęzyczne systemy o różnych obszarach zastosowania.

Angular to framework i platforma do tworzenia SPA(single page application), napisana w typescript’cie, wspierana oraz rozwijana przez Google. Angular z początku miał być drugą wersją AngularJS, jednak pewne decyzje podczas projektowania tego frameworka zmusiły Google do wydania go jako osobną encję. Spowodowane to było brakiem wstecznej kompatybilności i prostego sposobu na zaktualizowanie aplikacji z Angular’aJS do Angular’a 2

Planem Google było osiągnięcie maksymalnej prędkości dla platformy internetowej, jego wielką zaletą jest fakt iż jest bardzo lekki i łatwy do zarządzania, co więcej twórcy zadbali o wysokie standardy kodu i długoterminowe wsparcie, dzięki czemu mamy pewność, że angular nie stanie się za chwilę przestarzały.

Podejście mobilne zastosowane w Angularze, znacznie zwiększa możliwości wyświetlania stron na urządzeniach mobilnych. Zaprojektowany jako narzędzie do rozwojowych aplikacji mobilnych, pozwala na tworzenie aplikacji, które wczytują zawartość strony jak zwykle, ale do tego oferuje dodatkowe funkcje takie jak: notyfikacje, tryb offline, i wiele innych tradycyjnych funkcjonalności dla urządzeń mobilnych.

Zalety:
– Nie posiada niepotrzebniej, zbyt dużej złożoności, co prowadzi do tworzenia lepszych projektów przy mniejszym nakładzie pracy.
– Dzięki wykorzystaniu komponentów, które znacznie ułatwiają wielokrotne użycie tego samego kodu, czas potrzebny na stworzenie aplikacji jest znacząco skrócony.
– Pozwala na tworzenie rozwojowych aplikacji mobilnych.

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858