AktualnościAplikacje mobilne - Projekty Domów - RC Cloud

Dla jednego z naszych klientów przeprowadziliśmy realziację aplikacji mobilnej pozwalającej na prezentacje projektów domów z katalogu udostępnianego przez API serwisu www.

Aplikacja wykonana została na 2 środowiska: Apple IOS oraz Android. Obie wersje są już do pobrania w Apple AppStore oraz Google AndroidPlay. Można je wyszukać pod hasłem „projekty domów”. Aplikacja jest aplikacą natywna dla obu systemów. Widok pojedyńczego projektu generowany jest jako kod HTML – łatwo go modyfikować. Wszystkie leemnty składowe takie jak wyszukiwanie czy lista kategorii generowane są przez API. Aplikacja ma mozliwość „customizacji” oraz zawężania listy prezentowanych projektów. Dostepne sa w niej 2 formy wyszukiwania: proste oraz zaawansowane. Aplikacja ma możliwość zapamiętywania projektów jako ulubionych.

 

Szukasz takiego lub podobnego rozwiązania?:
 

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest RC Cloud sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Szczegółowe informacje o Pani/Pana prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania znajdują się tutaj.

 

 

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858