HomeCRM & Magento Wdrożenia - RC Cloud

Magento & CRM

Platforma E-commerce Magento 2 to jedno z wiodących rozwiązań światowych jeśli chodzi o tego typu rozwiązania sprzedażowe. Wdrażamy rozbudowane sklepy internetowe oparte o Magento oraz integrujemy je z systemami CRM jak i z innymi systemami funkcjonującymi w firmach.

Zalecane przez nas połączenie to sklep Magento 2 i system OroCRM. Połączenie tych dwóch rozwiązań wsparte dodatkowo przez centralę telefoniczną VOIP daje duże możliwości wsparcia procesu sprzedaży w organizacji.

CRM

CRM to zestaw procedur i narzędzi istotnych przy zarządzaniu informacjami o klientach. To rozwiązanie wykorzystane przez przeszkolonych pracowników korporacji daje możliwość: planowania zadań oraz sprzedaży, krótszych cykli sprzedaży, mniejszych kosztów administracyjnych, zwiększenia sprzedaży oraz lepszego utrzymania klienta. Podsumowując wykorzystanie CRM pozwala firmom na zwiększenie przychodów przez przyciąganie nowych klientów oraz utrzymywanie tych aktualnych dzięki lepszemu sposobowi zarządzania danymi.

Najbardziej istotne zalety korzystania z CRM:

Zwiększenie przychodów i zysków,
Zyskiwanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,
Lepsza obsługa klienta,
Dostęp do informacji, które ułatwią podejmowanie kluczowych decyzji.

Magento

Magento to open-source’owa platforma e-commerce napisana w PHP. To oprogramowanie było orginalnie tworzone przez Varien Inc, prywatną firmę z siedzibą w Culver City w Kalifornii, z pomocą zgłaszających się ochotników.

Magento zapewnia dwie odrębne platformy: Magento Open Source (wcześniej Magento Community Edition) oraz Magento Commerce; ta późniejsza jest dostępna w wersji on-premises (wcześniej Magento Enterprise Edition) lub jako platform-as-a-service (wcześniej Magento Enterprise Cloud Edition). Wcześniej istniały również dwie platformy, Magento Professional Edition oraz Magento Go.

Zalety Magento:

Konfiguracja przyjazna urządzeniom mobilnym
Wszechstronne zarządzanie treścią
Łatwa integracja z aplikacjami zewnętrznymi
Oszczędza czas i pieniądze

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858