HomeCRM & Shopware Wdrożenia - RC Cloud

Shopware & CRM

Platforma E-commerce Shopware to jedno z wiodących rozwiązań światowych jeśli chodzi o tego typu rozwiązania sprzedażowe. Wdrażamy rozbudowane sklepy internetowe oparte o Shopware oraz integrujemy je z systemami CRM jak i z innymi systemami funkcjonującymi w firmach.

Zalecane przez nas połączenie to sklep Shopware i system SuiteCrm. Połączenie tych dwóch rozwiązań wsparte dodatkowo przez centralę telefoniczną VOIP daje duże możliwości wsparcia procesu sprzedaży w organizacji.

CRM

CRM to zestaw procedur i narzędzi istotnych przy zarządzaniu informacjami o klientach. To rozwiązanie wykorzystane przez przeszkolonych pracowników korporacji daje możliwość: planowania zadań oraz sprzedaży, krótszych cykli sprzedaży, mniejszych kosztów administracyjnych, zwiększenia sprzedaży oraz lepszego utrzymania klienta. Podsumowując wykorzystanie CRM pozwala firmom na zwiększenie przychodów przez przyciąganie nowych klientów oraz utrzymywanie tych aktualnych dzięki lepszemu sposobowi zarządzania danymi.

Najbardziej istotne zalety korzystania z CRM:

Zwiększenie przychodów i zysków,
Zyskiwanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,
Lepsza obsługa klienta,
Dostęp do informacji, które ułatwią podejmowanie kluczowych decyzji.

Shopware

Shopware – to niemiecka platforma e-commerce, zapewniająca rozwiązania biznesowe i finansowe dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Przeznaczona do działań B2B i B2C Wykorzystują technologię Open Source zapewniając przy tym wysoki stopień elastyczności i swobody. Dzięki temu można pracować zbiorowo i kolektywnie.

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858