HomeiOS Wdrożenia - RC Cloud

Dlaczego iOS?

IOS to system operacyjny, który jest aktualnie używany w wielu urządzeniach przenośnych takich jak: iPhone, iPad cz iPod Touch. IOS został stworzony głównie z myślą o celach biznesowych.

IOS zapewnia przyjazny dla użytkownika, intuicyjny interfejs, który jest oparty na bezpośredniej manipulacji wykorzystując gesty wielodotykowe. Kontrola interfejsu składa się z suwaków,  przełączników i przycisków. W skład interakcji wykorzystywanych przez ten system wchodzą takie ruchy jak: przeciąganie, stukanie, chwytanie, i rozciąganie, każde z nich ma konkretną definicję w iOS i jego wielodotykowym interfejsie.

Apple zezwala na instalacje aplikacji na iPhone z tylko jednego źródła, którym jest ich App Store. To nie tylko zapobiega, a całkowicie usuwa możliwość pobrania złośliwego oprogramowania.

Główne zalety iOS

Niezawodność

Biblioteki Apple, takie jak Foundation, są bardzo dobrze wykonane. Apple włożyło bardzo dużo wysiłku na przestrzeni lat były dobrze zaprojektowane i niezawodne.

Łatwość rozwoju

Ograniczona, ilośc urządzeń (znacznie mniejsza niż Android), bardzo ułatwia tworzenie i rozwijanie aplikacji. Oprogramowanie nie musi być testowane dla tak ogromnej ilości przypadków.

Integracja

System IOS pozawala jego użytkownikom na szybką i łatwą integrację z wszystkimi urządzeniami produkowanymi przez Apple.
Dla przykładu, z funkcjonalnością Continuity na macOc, możemy używać naszego MacBooka aby wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe a nawet odbierać połączenia. Wystarczy jedynie mieć swój iPhone w pobliżu.

Bezpieczeństwo

Apple stosuje zabezpieczenie sprzętowe nazywane „Secure Enclave„, które nie jest niczym innym jak małym komputerem z własnym procesorem oraz pamięcią, który chodzi niezależnie od systemu operacyjnego telefonu. To pozawala bezpiecznie przechowywać wszystkie klucze bezpieczeństwa i trzymać wszystkich hakerów z daleka.

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858