AktualnościOferta operatorska VOIP - RC Cloud

Wzrost zapytań na temat oferty wdrożeń systemów VOIP spowodował iż postanowiliśmy rozważyć możliwość oferowania naszym klientom usług telefonicznych jako partner technologiczny i handlowy naszych dostawców. Wprowadziliśmy do oferty możliwość wykupu pakietów minut do wykorzystania na potrzeby działalności naszych klientów. Usługa ta wzbogaci wachlarz naszych produktów oraz sprawi iż realizowane wdrożenia staną się jeszcze bardziej kompleksowe.

Nowa usługa jest obecnie w fazie zastosowania u wybranych klientów. W chwili obecnej stanowić ona będzie jedynie dopełnienie realizowanych usług konfiguracyjnych W razie zainteresowania ofertą abonamentów lub pakietów minutowych prosimy o kontakt.

W najbliższym czasie przetestujemy rozwiązania central typu BOX w celu poszerzenia oferty o tzw. rozwiązania pudełkowe. W zakresie usług zaoferujemy Państwu rozwiązania sprzętowe wykorzystujące centralę Asterisk w rożnych jej wariantach.

 

Szukasz takiego lub podobnego rozwiązania?:
 

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest RC Cloud sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Szczegółowe informacje o Pani/Pana prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania znajdują się tutaj.

 

 

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858