HomePraca - RC Cloud

PROGRAMISTA PHP

Opis stanowiska

Osoba, która dołączy do zespołu doświadczonych programistów będzie brała czynny udział w pracach związanych z:

  • rozbudową systemów, ich modernizacją i eliminacją błędów (Systemy CRM, B2B, duże sklepy internetowe)
  • wprowadzaniem nowych funkcjonalności
  • wdrażaniem rozwiązań klasy CRM
  • implementacją rozwiązań programistycznych, rozwiązywaniem problemów logicznych w nowych projektach
  • Integracją różnych systemów (System centralny + CRM + Aplikacja mobilna)
  • Dedykowanymi aplikacjami internetowymi opartymi na frameworku Symfony

Pożądane umiejętności i kompetencje:

  • Znajomość języków PHP, SQL, JavaScript, HTML, CSS
  • Umiejętność obsługi systemów kontroli wersji (np. GIT)
  • mile widziana znajomość systemów SugarCRM, VtigerCRM
  • postawa nastawiona na rozwiązywanie problemów oraz podnoszenie własnych kwalifikacji
  • Inicjatywa, umiejętność poszukiwania i skutecznego wdrażania rozwiązań
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość frameworka Symfony

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • pracę z ekspertami w dziedzinie tworzenia systemów B2B oraz rozbudowy CRM
  • udział w realizacji ciekawych projektów z m.in. z branży nieruchomości, prawa czy energetyki
  • pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych
  • dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi informatycznych
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem: Programista na adres: praca@rccloud.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez RC Cloud moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Jeśli zaczynasz dopiero przygodę ze światem programowania, a przedstawione wymagania wydają się dla Ciebie zbyt wygórowane – napisz do nas. Jeśli swoją postawą i chęcią rozwoju przekonasz nas do siebie – dostaniesz szansę rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności w gronie przyjaźnie nastawionych specjalistów IT!

Sprawdź ofertę pracy dla początkujących!

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858