AktualnościProgramujemy w języku lua - Fibaro - RC Cloud

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność dodać do infrastruktury jednego z naszych klientów centralę inteligentnego domu firmy Fibaro. Do centrali podłączone zostały elementy sterujące tej samej firmy oraz wpięte zostały kamery IP.

Naszą rolą było zaprogramowanie scen reagujących na zdarzenia wokół opracowywanego budynku. W tym samym budynku zainstalowana byłą centrala Asterisk. Jednym z ciekawszych funkcjonalności było wywoływanie poszczególnych zdarzeń po wdzwonieniu się do centrali i wybraniu odpowiednich kombinacji klawiszy. Całość oczywiście zabezpieczona PIN-em. W ten sposób dodano sterowanie bramami wjazdowymi oraz drzwiami.

Za pomocą LUA dodana została obsługa urządzeń RTV – telewizorów z podglądem z kamer. LUA pozwoliło na zastosowanie zaawansowanych scen związanych z obecnością danych użytkowników w obiekcie. Wszystko dzięki wykorzystaniu GPS.

 

Szukasz takiego lub podobnego rozwiązania?:
 

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest RC Cloud sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Szczegółowe informacje o Pani/Pana prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania znajdują się tutaj.

 

 

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858