AktualnościUncategorizedRC Cloud sp. z o.o otrzymała wyróżnienie od Clutch! - RC Cloud

Nasz wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół tworzy oprogramowanie które potrafi sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. RC Cloud sp z o.o położona w Kaliszu dostarcza przełomowe rozwiązania od niemal dekady.

Na świecie jest wielu wspaniałych deweloperów, zwłaszcza w Europie Wschodniej. Tym co czyni RC Cloud sp z.o.o wyjątkową, jest fatk iż nasza praca sięga daleko poza granicę Polski. Międzynarodowy zasięg oznacza, że posiadamy unikalną wiedzę o różnorodnych rynkach i branżach.

Warto również wspomnieć, że zakres stosowanych przez z nas technologii jest bardzo rozległy – pracujemy ze wszystkim, od Reacta przez Oracle po PostgresSQL. Pragniemy stale zyskiwać więcej doświadczenia oraz wiedzy aby zapewniać naszym klientom zawsze najlepsze możliwe dostępne technologie.

Kolejną istotną rzeczą jest fakt, iż zawsze staramy się być krok przed naszą konkurencją, dzięki czemu ostatnim czasem udało nam się otrzymać Clutch Leader Award! Clutch wykorzystuje unikalną metodykę poszukiwań opartą na gruntownych wywiadach z klientami i sprawdzonych badaniach przemysłu.

The award from Clutch.co is a very important moment in the history of our company. From the beginning of its existence, we have focused on high-quality services, but we didn’t necessarily collect references. Now, thanks to Clutch.co, we can confirm our high qualifications and achieve a greater reach for customers to help them grow their businesses.” — Piotr Szeliga, CEO of RC Cloud sp. z o.o.

Ranking Clutch z 2019 pokazuje, że nasza firma jest wiodącym dostawcą usług programistycznych w Polsce. Jesteśmy podekscytowani faktem naszego wyróżnienia, które dowodzi iż dostarczamy dobre produkty w bardzo przystępnym czasie, co potwierdza nasz pięciogwiazdkowy ranking. Poniżej przedstawiamy podgląd opinii, które otrzymaliśmy:

On the other hand, Visual Objects grows businesses by showcasing work from top creative firms, enabling buyers to visualize future projects.

Aby przeczytać pełne opinie sprawdź profil Clutch, a jeśli jesteś zainteresowany innymi materiałami z dziedziny B2B, nie szukaj dalej tylko odwiedź strony siostry Clutch. The Manifest zapewnia ranking i bazujące na sprawdzonych danych artykuły, które z pewnością będą bardzo pomocne.  Ta platforma również wyróżniła nasze usługi jako wiodącego dostawce usług programistycznych w Polsce.

Jeśli jesteś gotów, by osiągnąć swoje cele biznesowe, odezwij się do na już dzisiaj!

Szukasz takiego lub podobnego rozwiązania?:
 

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest RC Cloud sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Szczegółowe informacje o Pani/Pana prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania znajdują się tutaj.

 

 

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858