HomeSymfony Wdrożenia - RC Cloud

Na Symfony budujemy zarówno duże systemy jak i małe aplikacje narzędziowe. Specjalizujemy się w wykorzystaniu tego rozwiązania. Bacznie śledzimy rozwój Symfony i przy każdym projekcie staramy się korzystać z najbardziej aktualnej wersji. W procesie tworzenia systemów wykorzystujemy automatyczny Deploy oraz serwery CI.

Symfony to framework PHP dla aplikacji internetowych bazujących na wzorcu projektowym MVC. Symfony wydano na licencji X11, co oznacza, że jest całkowicie darmowym oprogramowaniem. Dzięki wielu funkcjonalnościom oraz znakomitej dokumentacji, jest to aktualnie jeden z bardziej popularnych frameworków.

Symfony wykorzystuje wiele open-source’owych projektów takich jak doctrine, phpunit, twig czy swift mailer. Pomoże ci lepiej organizować kod, i pozwoli znacznie zwiększyć produktywność przez przyśpieszenie procesów tworzenia projektu. Symfony zapewnia dostęp do zaawansowanych narzędzi takich jak buforowanie HTTP , wspierane przez wewnętrzną pamięć podręczną Symfony lub nawet bardziej zaawansowane narzędzia jak Varnish.

Ten framework celuje w to aby stać się podstawowym szkieletem aplikacji opartych o API. Nie oznacza to jednak, że Symfony przeznaczona jest jedynie to tej roli. Nawet w przypadku budowy wielkiej aplikacji nie opartej o API, ten framework sprawdzi się znakomicie.

Symfony posiada dobry system budowania aplikacji nazwany Symfony flex. Flex automatyzuje większość zadań podczas pracy na ostatniej wersji Symfony, jak np. instalacje i usuwanie paczek oraz zarządzanie zależnościami. Symfony flex to plugin do composer’a który modyfikuje działanie komend: „require”,  „update” oraz „remove”.

Zalety:
Framework Symfony jest łatwy do instalacji oraz  konfiguracji na większości platform.

Kompiluje się z zachowaniem najlepszych wzorców i standardów budowanie aplikacji internetowych.

Aplikacje w nim napisane działają efektywnie i szybko.

Ułatwia organizacje i czytelność kodu.

Symfony jest stale wspierane przez SensioLabs, co oznacza że mamy dostęp do aktywnego społeczeństwa programistów z wieloletnim doświadczeniem.

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858