HomeLiczniki czasu pracy na stanowiskach produkcyjnych - RC Cloud

Zestaw składający się z licznika LED (jedno wierszowy) oraz oprogramowania sterującego.

Sam ekran odlicza czas od poszczególnych cykli produkcji, licznik przełącza się we wcześniej ustalone programy / sekwencje w zależność od połączonego przełącznika. Rodzaje przełączników to:

Przełącznik magnetyczny – przy zwarciu się dwóch elementów magnetycznych (przy przykładowo zamykaniu się drzwi),

Przełącznik laserowy – przy przecięciu promienia lasera (zamontowany w dozowniku do etykiet, gdzie ręka pracownika uruchamia zmianę programu).

 

Dostarczane oprogramowanie pozwala na ustawianie programów (czas od którego będzie odliczane) oraz łączenia ich w sekwencję. Kiedy używany w/w zwieracza do zmiany programu zostanie on wybrany z listy obecnie ustawionych sekwencji.

 

Licznik odlicza również z wartościami ujemnymi oraz rejestruje czas każdej zmiany programu. Daje to możliwość generowania statystyk, dzięki którym widać, ile czasu pracownicy przekraczają przy jakim programie.

 

Panel sterowania jest dostarczany za pomocą przeglądarki i dostarcza możliwości żywego administrowania panelami LED. Wśród funkcjonalności można wymienić:

1.  Przełączanie programu (przód, tył),
2. Ustawianie obecnego programu,
3. Zmiana obecnej sekwencji,
4. „Przerwa” – zatrzymuje pracę licznika,
5. Edytowanie/Dodawanie/Usuwanie programu/sekwencji

 


Zapytaj nas o rozwiązanie:

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest RC Cloud sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Szczegółowe informacje o Pani/Pana prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania znajdują się tutaj.

 

 

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858