HomeSystem nadzoru kontroli jakości - RC Cloud

Kontrola jakości to działania mające na celu przede wszystkim weryfikację poprawności wykonania i testowanie finalnego produktu lub półproduktów. Rola osób przeprowadzających kontrolę wpływa w największym stopniu na poprawę nie tylko jakości finalnego towaru i zmniejszeniu liczby zwrotów, ale także na cały proces produkcji w tym jego poprawę. Sprawne działania podnoszące jakość produkcji to bardzo krótkiej perspektywie czasu wymierne korzyści dla firmy.

System nadzoru kontroli jakości jaki został przez nas stworzony umożliwia sprawne i w pełni zautomatyzowane zarządzanie zadaniami w obrębie tego działu. W skład narzędzia wchodzą m.in.:

–> możliwość tworzenia dowolnej liczby użytkowników i dopisywanie im ról
–> przypisywanie osoby odpowiedzialnej do rozwiązania danego problemu lub obszaru problemu oraz osób monitorujących stan zaawansowania prac
–> przegląd historii wykonanych czynności, które zostały wykonane w trakcie działań korygujących, dodawanie załączników, komentarzy
–> diagram Ishikawy
–> system powiadomień mailowych
–> system akceptacji zgłoszeń
–> tworzenie dowolnej liczby zgłoszeń wraz z dokumentacją zdjęciową
–> obsługa wiele języków

 


Zapytaj nas o rozwiązanie:

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest RC Cloud sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Szczegółowe informacje o Pani/Pana prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania znajdują się tutaj.

 

 

Adres
ul. Polna 92-96
62-800 Kalisz
Kontakt
+48 62 590 33 62
kontakt@rccloud.pl
Informacje o firmie
NIP: 61 82 112 273
REGON: 301 371 858